Každý si nájde to svoje

Brezovský beh zdravia je skvelým letným podujatím v našom okolí.

Príroda je tu veľmi pekná a na trati si každý nájde to svoje, keďže sa beží aj po asfalte, aj na lúke, aj v lese. Pre mňa to bol druhý ročník a mal som v sebe veľmi veľa motivácie na zlepšenie, keďže mi minulý ročník bežecky moc nevyšiel. Tentokrát ako čerstvý 50-nik som stal na štarte s odhodlaním, že mám natrénované, to stúpanie v lese celé vybehnem a tieto preteky si naplno užijem. A tak sa aj stalo. Začiatok som oproti minulému roku neprepálil a sily som si šetril na dôležitú časť, v ktorej mi to vyšlo podľa predstáv.

Ján Koščuško - Veľký okruh mužov 2019

Ján Koščuško - Veľký okruh mužov 2019

Dokonca som si v záverečnom šprinte perfektne zapretekal s o 25 rokov mladším dcériným priateľom. Aj keď som v šprinte tesne neuspel, bol som so sebou spokojný, že som na trati nechal všetko. Výsledný čas bol o vyše 8 minút lepší než minulý rok a umiestnenie na 10. mieste ma milo prekvapilo.

Po behu sme celá rodina doplnili energiu na chutnom občerstvení a zhodnotili sme prežité zážitky, ktoré sme vďaka Brezovskému behu zažili. To si veľmi cením, že si organizátori dajú námahu, aby pripravili pre nás skvelý program, ktorý v nás ostane už navždy a my si naň radi zaspomíname. Samozrejme, vidíme sa aj budúci rok, pretože takýchto spomienok nie je nikdy dosť.

Predchádzajúca fotka
Nasledujúca fotka