Beh iba rekreačne

Behu sa venujem len rekreačne.

Aj keď sa behu venujem len rekreačne (hlavne vďaka priateľovi), Brezovský beh zdravia mám veľmi rada. Páči sa mi, že myslí aj na nás, ktorých bavia, resp. vládzu viac na kratšie vzdialenosti, čo je aj môj prípad. Voľba bola jasná a krátka 4,4 km dlhá trať bola ako stavaná pre mňa.

Džesika vyhrala malý okruh žien s časom 00:23:47.11

Džesika vyhrala malý okruh žien s časom 00:23:47.11

Trať je veľmi pekná, nechýbajú ani krátke stúpania, v ktorých som to špeciálne nesílila, ako mi môj "tréner" a frajer v jednej osobe poradil.

Od začiatku som si šla svoje komfortné tempo.

Dlhú časť trate som nemala tušenia na akom mieste sa nachádzam, keďže prvé dva kilometre bežíme všetci spolu. Avšak keď sa naša kratšia trať oddelila, zrazu sme ostali tri baby pokope a pred nami som žiadnu ďalšiu nevidela.

V tom som začala trochu pridávať a snažila som sa im vzdialiť, ale súperky boli veľmi silné a veľké medzery sa medzi nami netvorili.

Ku kostolu, čo je asi 300 m od cieľa, som dobehla prvá, ale iba so sekundovým náskokom pred ďalšou pretekárkou. V tom ma tam už čakal priateľ, ktorý mi pripomenul nevydarený šprint do cieľa v jarných pretekoch, ktorý som už tentokrát nechcela dopustiť.

Bol to asi môj najdlhší šprint v živote !

Práve vďaka nemu sa mi podarilo vybudovať dostatočný náskok a s krásnym pocitom zadosťučinenia som si doskočila do cieľa.

Džesika spolu s jej priateľom/trénerom Tomášom

Džesika spolu s jej priateľom/trénerom Tomášom

Po behu sme si užili super občerstvenie spolu s celou rodinou a šťastie sme mali aj v bohatej tombole. Preteky sú jedna vec, ale na čo sa vždy teším, je atmosféra po nich a spoločné posedenie s rodinou a kamošmi bežcami. Rada by som všetkých pozvala na Brezovský beh zdravia, pretože tá atmosféra je tu naozaj jedinečná. Ja tu spolu s celou rodinou určite budem. Vidíme sa!

Predchádzajúca fotka
Nasledujúca fotka