Veľmi sa nám to páčilo!

Po behu sa o nás rozpísal bežec Tomáš

V sobotu sa uskutočnil Brezovský beh zdravia, na ktorý som ťa pozýval :) veľmi som sa naň tešil, pretože tento beh sme objavili pred rokom s ocom a zapáčil sa nám.

Keďže môj minuloročný výsledok bol veľká bieda, tento rok som mal väčšie očakávania.

Bežec Tomáš Koščuško po štarte Brezovského behu zdravia

Bežec Tomáš Koščuško po štarte Brezovského behu zdravia

Spolu s Džesikou sme si vybrali malý okruh a obaja sme uspeli. Jemne vlnitý profil nám sedel a Džesika sa snažila hlavu oklamať tým, že keď išla do kopca tak si spievala, že ide z kopca a je to príjemné.

Zaplatil som daň za nástup v jednom stúpaní !

V jednom stúpaní som to trošku prepálil a následne pri zbehu ma predbehol pretekár, ktorý skončil druhý a ja som na jeho nástup nevládal zareagovať.

Nakoniec som zubami nechtami ustrážil 3. miesto, aj keď to dosť bolelo, pretože chalan za mnou dal do šprintu všetko.

Môj výsledný čas na 4,4 km trati bol 16:18. Džesika si svojím skvelým štýlom a výborným šprintom v závere spravila chuť, keď súperkám nedala šancu a doskočila si pre 1. miesto v čase 23:47.

A či sa nám páčilo? Veľmi!

A či prídeme o rok? Určite áno! Chcem sa týmto veľmi poďakovať mladému kolektívu organizátorov, ktorý vytvorili perfektné podujatie, kde všetko fičalo ako malo a mnohé väčšie behy by si z nich mali brať príklad.

Presne takto to vyzerá, keď to robíš s láskou. Tak, ako my beh.

PS - otec si na dlhej trati zlepšil čas o viac než 8 minút a obsadil krásne 10. miesto, keď divákom predviedol dych vyrážajúci šprintérsky finish s raz tak mladším bežcom Vladom.

Vidíme sa o rok!

Zdroj: Instagram

Predchádzajúca fotka
Nasledujúca fotka